O nas

Kancelaria Prawna-Księgowa Prokura to zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwami. Od 20 lat zajmujemy się kwestiami prawno-finansowymi działalności gospodarczych i spółek handlowych. Doradzamy oraz świadczymy usługi w tym zakresie (obsługa księgowo-kadrowa firmy, optymalizacje podatkowe, prowadzenie spraw z urzędami administracji państwowej – głównie z Urzędami Skarbowymi, Urzędami Kontroli Skarbowej, Urzędami Celnymi, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Inspekcją Pracy, tworzenie zarządów kryzysowych, przeprowadzanie postępowań upadłościowych i naprawczych).

Współpracę z firmami opieramy na przeprowadzonym audycie prawno-finansowym, a dalsze działania szyjemy na miarę obecnej sytuacji i poddajemy ciągłej ocenie w trakcie ich trwania.

SPECJALIŚCI OD ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO W FIRMIE, PROKURENCI, ZARZĄDY KRYZYSOWE

To, co wyróżnia nas na rynku usług prawno-finansowych to specjalizacja w zarządzaniu kryzysowym w firmie. W ramach zarządzania kryzysowego oferujemy usługi prawne i księgowe dla firm pozwalające na sprawne działanie w sytuacjach trudnych i minimalizowanie potencjalnych zagrożeń w przyszłości. W oparciu o nasze doświadczenie konstruujemy odwołania, skargi i wnioski do urzędów administracji państwowej, monitorujemy przebieg sprawy, na życzenie Klienta reprezentujemy jego interesy przed wymienionymi instytucjami. Mamy doświadczenie jako prokurenci i członkowie zarządu.

Jesteśmy także dla Państwa w sytuacjach bardzo trudnych. Jeśli wymaga tego sytuacja przejmujemy zarząd kryzysowy w spółce (w przypadku, kiedy obecny zarząd zrezygnował z pełnienia funkcji bądź kiedy spółka jest bliska likwidacji z upadłością, w przypadku kiedy są podstawy prawne i ekonomiczne do likwidacji).

Przygotowujemy firmę i przeprowadzamy przez etapy postępowania naprawczego i upadłościowego. Kompleksowo zajmujemy się procesem likwidacji przedsiębiorstwa jeśli pozostaje to jedynym wyjściem z sytuacji.